Ücretsiz Kargo & İade | Emnana
blank

Ücretsiz Kargo ve İade

Ücretsiz Kargo: emnana.com’a verdiğiniz tüm siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile belirttiğiniz teslimat adresine en fazla 7 iş günü içerisinde ücretsiz olarak gönderilir. Ancak çoğunlukla teslimat 1-2 gün içerisinde yapılmaktadır.

İlgili kanuni mevzuat uyarınca posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında Hizmet sağlayıcılar (posta ve kargo firmaları) tarafından asgari olarak aşağıdaki bilgiler kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır:

• Teslim alanın adı-soyadı.

• Teslim alanın TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası)

Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilemez, göndericisine iade edilir.

Ücretsiz İade Kargosu: Satın aldığınız ürünü veya ürünleri kullanılmamış olması kaydıyla iade etmek istemeniz halinde 14 gün içerisinde Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. İadeniz bize ulaşınca size ‘’iadeniz ulaştı’’ bilgilendirmesi e-posta ile gönderilecektir. Ürünlerin iade edilebilmesi için aşağıda belirtilen iade koşullarına uyması gerekmektedir.

Fatura tarihi 14 günü geçmemiş, etiketleri sökülmemiş ve kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliği bozulmamış ürünlerinizi tüm aksesuarları ile birlikte size ulaşan fatura üzerinde bulunan iade bölümünü doldurarak aşağıda belirtilen adrese iade gönderebilirsiniz.

İade Adresi: Orhangazi Mahallesi. İstiklal Caddesi. Hür Sokak. NO:2 Kat: 4 D:4 Karaman Plaza – Pendik /İSTANBUL

Geri ödemeler: İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygun olması halinde emnana.com tarafından geri ödemeler 3 iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir. Devamındaki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.

Destek almak isterseniz destek@emnana.com adresine e-posta gönderebilir veya 0216 510 3232-33 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri yetkilisiyle görüşebilirsiniz.

Close

Giriş Yap

Kapat

Sepetim (0)

Cart is empty Sepetinizde Ürün Bulunmuyor.

Emnana

Official Website